اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعیه امتحانات پایان نیمسال اول 99-98

ضمن آرزوی موفقیت شما در امتحانات پایان نیمسال اول 99-98 ( از 21/10/1398  الی 04/11/1398  ) خواهشمند است به نکات ذیل توجه نمایید:

1-  جهت شرکت در امتحان همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی است.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه از مسیر ذیل اقدام فرمایید:

  • برای دریافت کارت ؛  از منوی گزارشهای آموزش -  دانشجو -  اطلاعات ثبت نام و امتحان -  برنامه امتحان پایان ترم دانشجو (گزارش 428)
  • درصوت بروز هرگونه مشکل در مشاهده و چاپ کارت،‌ به خطای سامانه توجه فرمایید.
  • دانشجویان شاهد و ایثارگر برای دریافت کارت به کارشناس مربوطه مراجعه نمایند.
    • دانشجویانی که تعهدات مالی و آموزشی خود را انجام نداده‌اند مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه نیستند. بدون دردست داشتن این برگه، ورود به جلسه امتحان، امکان‌پذیر نیست. و مراقب باید حتما برگه حضور و غیاب شما را امضا نماید.( لطفا بدهی شهریه خود را در تسویه نمایید).

2-   در اختیارداشتن گوشی تلفن همراه و سایر وسایل ارتباطی و هر نوع نوشته مانند کتاب، جزوه و یادداشت به هیچ وجه مجاز نیست. در صورت مشاهده موارد تخلف مراتب به کمیته انظباطی دانشگاه ارسال و در پرونده دانشجو ثبت و موجب اخذ نمره 25/0 می شود.

3- در صورتی که بر اساس نظر استاد درس، در آزمونی به ماشین حساب نیاز باشد، استفاده از آن بلامانع می‌باشد. استفاده از تلفن همراه ،  تبلت و ...   به جای ماشین حساب ممنوع است. خواهشمند است حتما ماشین حساب با خود داشته باشید.

4-  در آزمون های جزوه باز صرفا استفاده از کتاب و جزوه پرینت گرفته شده مجاز می باشد، استفاده از منابع یکدیگر توسط دانشجویان ، لپ تاپ، تبلت، موبایل و هرگونه وسایل ارتباطی ممنوع می باشد. خواهشمند است در آزمون های جزوه باز مد نظر قرار دهید.

5-   درب محل امتحان، راس ساعت اعلام‌شده بسته خواهد شد. بنابر این دانشجو باید قبل از شروع آزمون در جلسه حاضر و در صندلی خود قرار گرفته باشد. . در صورت  تاخیر ، آموزش دانشکده تعهدی برای گرفتن آزمون ندارد.

6-   محل استقرار شما در جلسه امتحان مشخص شده و قبل از برگزاری هر آزمون در تابلو اعلانات اعلام خواهد شد. خواهشمند است حتما در کلاسی که برای شما در نظر گرفته شده است مستقر شوید . در غیر این صورت حضور و غیاب شما با مشکل مواجه خواهد شد.

7-   ثبت حضور و غیاب دانشجو در جلسه امتحان توسط مراقب الزامی است . قبل از ترک جلسه امتحان از ثبت حضور خود اطمینان یابید.

8-    در صورتی که به دلیل بیماری موفق به حضور در جلسه امتحان نشدید تا 48 ساعت بعد فرصت دارید به سامانه جامع آموزش به آدرس http://ems.ut.ac.ir  مراجعه کرده و در منوی پیشخوان خدمت – درخواست بررسی مسائل آموزشی دانشجو ؛ درخواست حذف پزشکی خود را به صورت الکترونیکی ارسال فرمائید . ضمنا اصل مدارک پزشکی را هم به آموزش تحویل دهید. در صورت تایید کمیسیون پزشکی دانشگاه درس حذف می شود . در غیر این صورت نمره صفر در کارنامه درج می شود.

9-   دانشجو موظف است تا نیم ساعت اول در جلسه امتحان حضور داشته باشد.

10- برای درخواست خوابگاه دانشجویی در ایام امتحانات با امور دانشجویی مکاتبه فرمائید .

محل آزمون : دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران – خیابان کارگر شمالی – نبش خیابان فرشی مقدم ( شانزدهم).

از این که به نکات فوق توجه می نمایید بی نهایت سپاسگزاریم

 


آخرین خبرها

بازه زمانی حذف و اضافه

بازه زمانی حذف و اضافه

تغییر ساعت درس مدیریت بین فرهنگی آقای دکتر سخدری

تغییر ساعت درس مدیریت بین فرهنگی آقای دکتر سخدری

مهلت ارائه تاییدیه تحصیلی مقطع قبلی

مهلت ارائه تاییدیه تحصیلی مقطع قبلی

تغییر ساعت کلاس طراحی و تدوین طرح کسب و کار آقای دکتر کاظمی

تغییر ساعت کلاس طراحی و تدوین طرح کسب و کار آقای دکتر کاظمی

نمایش 1 - 4 از 764 نتیجه
آیتم در هر صفحه 4
از 191