اخبار

« بازگشت

برگزاري جلسه وبينار ضرورت يادگيري الكترونيكي - مورخ 10 آبان ماه(ويژه اعضاي هيات علمي دانشگاه)

برگزاري جلسه وبينار ضرورت يادگيري الكترونيكي - مورخ 10 آبان ماه(ويژه اعضاي هيات علمي دانشگاه)


يادگيري الكترونيكي به عنوان يك ضرورت در آينده يادگيري در دانشگاه تهران مورد توجه قرار گرفته است. و مركز يادگيري الكترونيكي به عنوان راهبر اين مسئله در جهت ارتقا آموزش به كمك شيوه‌هاي نوين گام‌هاي مفيدي برداشته است.

جهت استفاده از اين امكانات و اطلاع رساني از انواع خدمات قابل ارائه به اساتيد و دانشجويان جلسه اي  به صورت وبينار در روز چهارشنبه مورخ 10 آبان ماه از ساعت 8:30 الي 10:30 برگزار خواهد شد.

در ابتداي جلسه ضرورت توجه به اين يادگيري، نقش آن در يادگيري آينده و چشم انداز مركز در اين زمينه توسط آقاي دكتر سيداميد فاطمي رييس محترم مركز يادگيري الكترونيكي دانشگاه ارائه خواهد شد.

سپس مسائلي از قبيل نحوه توليد محتواهاي مفيد علمي با استفاده از ساده ترين روش‌ها و بهره برداري از محتواها در نيمسال‌هاي متوالي تحصيلي، قراردادن فايل‌هاي آموزشي، ارسال تحقيق و پروژه‌هاي درسي از طريق سامانه در اين جلسه گفتگو خواهد شد.

به منظور شركت در جلسه در صفحه احراز هويت مركزي دانشگاه (به عنوان نمونه از طريق سامانه پيشخوان my.ut.ac.ir و يا احراز هويت https://auth.ut.ac.ir:8443/cas/login) لاگين نموده و سپس بر روي لينك جلسه به آدرس http://mec.ut.ac.ir/course/view.php?id=17747 كليك نمائيد.

پس از ورود به اين جلسه، جهت ثبت نام ضروري است كليد ثبت نام را وارد نماييد كه اين كد از طريق نامه در اتوماسيون و پست الكترونيكي ارسال شده است.

 

راه دوم جهت ورود به جلسه وبينار:

در صورتي كه موفق به ورود از طريق احراز هويت دانشگاه نشديد، بر روي لينك http://mec.ut.ac.ir/course/view.php?id=17747كليك نموده و در قسمت نام كاربري شماره استادي و كلمه عبور كد ملي( در صورتي كه در احراز هويت مركز تغيير نداده باشيد) را وارد نماييد.

سپس كليد ثبت نام را كه از طريق نامه اتوماسيون و پست الكترونيكي ارسال شده است وارد نماييد.

 

به منظور تست ورود به جلسه و بررسي وب كم و ميكروفن سيستم، روز سه شنبه مورخ 9 آبان ماه از ساعت 13 الي 14 جلسه تست در لينك اعلام شده برقرار مي باشد.

 

نرم افزارهاي مورد نياز جهت شركت در جلسه وبينار:

firefox browser
Adobe Flash Player For Firefox
Add-in_setup
keyboard farsi