اخبار

« بازگشت

شروع ترم تحصيلي 1-97-96 دانشجويان جديدالورود

شروع ترم تحصيلي 1-97-96 دانشجويان جديدالورود


 ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی ارشد الکترونیکی (مجازی)  نیمسال تحصیلی 1-97-96 به اطلاع می رساند؛ ورود به سيستم يادگيري الكترونيكي از روز دوشنبه مورخ 27 شهريورماه امكان پذير مي باشد.

به منظور ورود به سيستم و شركت در دوره تحصيلي نيمسال اول 1396، مطابق با راهنماهاي زير اقدام نماييد:(ضروري است به منظور استفاده  از سامانه آموزش الكترونيكي دانشگاه تهران از مرورگر Mozilla Firefox  استفاده نماييد.)

1-  ورود به سیستم آموزش الكترونيكي و فعال سازی حساب کاربری "مطابق راهنمای شماره 1"

تذکر 1: با توجه به لزوم داشتن شماره دانشجویی جهت ورود به سیستم، در صورتی که شماره دانشجویی خود را در فرایند ثبت نام الکترونیکی دریافت ننموده اید میتوانید از کارشناس دانشکده آن را دریافت نمایید.

تذکر 2: ورود به سیستم آموزش الکترونیکی برای کلیه دانشجویان جدیدالورود نیمسال تحصیلی 1-97-96 که ثبت نام الکترونیکی و حضوری را تا روز شنبه مورخ 25 شهریورماه انجام داده اند و نقص پرونده و مشكل شهريه ندارند از روز دوشنبه مورخ 27 شهریورماه میسر می باشد.

تذکر3: دانشجویانی که پس از تاریخ ذکر شده(از تاریخ 25-06-1396تا تاریخ 31-06-1396) نسبت به تکمیل روند ثبت نام اقدام می نمایند، 72 ساعت پس از ثبت نام میتوانند وارد سیستم شوند.

تذکر4: دانشجویانی که از روز شنبه مورخ 1 مهرماه قادر به ورود به سیستم آموزش الکترونیکی نمی باشند، مشکل خود را از این طریق با كارشناس مربوطه مطرح نمايند. 

2- جهت استفاده بهينه و بدون اشكال از سامانه آموزش الكترونيكي و امكانات آن ضروري است راهنماي استفاده از سيستم آموزش الكترونيكي (به آدرس: http://utec.ut.ac.ir/web/offering/166) را مطالعه نمائيد .

3- شروع ترم تحصيلي از روز يكشنبه مورخ 1 مهرماه خواهد بود كه ضروري است جهت اطلاعات بيشتر ترم تحصيلي، به اطلاعيه هاي مندرج در زيرپرتال دانشكده / پرديس در پرتال مركز (به آدرس http://utec.ut.ac.ir/group/utec/home) مراجعه نماييد. 

4- ورود به سامانه آموزش الكترونيكي و مشاهده درس هاي انتخابي نيمسال تحصيلي 1-97-96 "مطابق راهنماي شماره 2"

تذكر5: دروس انتخابي مطابق با سيستم جامع آموزش دانشگاه(گلستان) از روز چهارشنبه مورخ 29 شهريورماه در سامانه آموزش الكترونيكي فعال مي شود. در صورت مشاهده هرگونه مغايرت، موضوع خود را با كارشناس دانشكده/پرديس از طريق ارسال و رسيدگي درخواست ها ( به آدرس: http://utec.ut.ac.ir/group/utec/226)مطرح نماييد.