اخبار

« بازگشت

شروع دوره های الکترونیکی پرسنل محترم بیمه دی

شروع دوره های الکترونیکی پرسنل محترم بیمه دی


بدین وسیله به اطلاع می رساند دوره های الکترونیکی (مجازی)  ويژه كاركنان و مديران سازمان بیمه دی از روز شنبه مورخ 21 فروردین ماه آغاز می شود. اکانت ورود به سیستم آموزش الکترونیکی از روز پنج شنبه مورخ 19 فروردین ماه فعال می باشد، به منظور ورود به سامانه آموزش الكترونيكي و شرکت در جلسات کلاس آنلاین مطابق راهنماي زير اقدام نماييد:

1- جهت ورود به سيستم آموزش الکترونيکي، پس از ورود به پورتال مرکز آموزشهاي الکترونيکي دانشگاه تهران به آدرس  utec.ut.ac.ir ، از قسمت ورود اعضاء (شکل1)، نام کاربري و رمز ورود (کدملی) (شکل2) را وارد نمایید.

 

تذکر مهم: توصیه اکید می گردد به هرگونه پیام و یا نامه الکترونیکی که درخواست نام کاربری و کلمه عبور را دارند، به هیچ عنوان پاسخ داده نشود.مرکز در هیچ شرایطی این درخواست را ارسال نخواهد کرد.

نکته مهم:اگر هنگام کلیک بر روی گزینه ورود اعضاء، پیغام This Connection Is Untrusted را مشاهده نمودید، ضروری است ابتدا بر روی I Understand the Risks کلیک و سپس با انتخابAdd Exception ، آدرس سامانه احراز هویت مرکز(https://utecsso.ut.ac.ir) را در این قسمت وارد نمایید.

 

 

 

2- در اولین ورود به سامانه احراز هویت مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه تهران ضروری است اطلاعات شخصی و تماس (اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه ،شهر و ...) خود را تکمیل و ذخیره نمایید. 

 

3- پس از کلیک بر روی گزینه ذخیره، بر روی گزینه بازگشت به پرتال کلیک نموده و وارد پرتال مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه تهران شوید.پس از ورود، ابتدا نرم افزارهای مورد نیاز را نصب نمایید.

 

4- به منظور اطلاع از زمان برگزاری کلاس های دوره به تقویم آموزش و جهت شرکت در دوره به سامانه آموزش الکترونیکی(منوی بالای صفحه پرتال) مراجعه نمایید.

نکته مهم: دوره اول(گزارش نویسی) از روز شنبه مورخ 21 فروردین ماه در سامانه آموزش الکترونیکی فعال می گردد.