آرشیو اخبار

« بازگشت

شروع دوره تحصيلي دانشجويان جدیدالورود كارشناسي ارشد الكترونيكي(مجازي) نیمسال تحصیلی-2-95-94

شروع دوره تحصيلي دانشجويان جدیدالورود كارشناسي ارشد الكترونيكي(مجازي) نیمسال تحصیلی-2-95-94


ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی ارشد الکترونیکی (مجازی)  نیمسال تحصیلی 2-95-94  دانشکده مدیریت و کارآفرینی به اطلاع می رساند، امكان دسترسي به سامانه مركز آموزش هاي الكترونيكي دانشگاه تهران براي این گروه از دانشجویان، از روز چهارشنبه مورخ 2 دي ماه 1394 فراهم مي باشد .

تذکر مهم:: (قابل توجه پذیرفته شدگان دانشکده کارآفرینی): پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد ورودي بهمن 94 تاكنون نتوانسته اند در سامانه reg.ut.ac.ir ثبت نام الكترونيكي خود را انجام و يا به انجام برسانند و مهلت ثبت نام آنان به اتمام رسيده است .اين پذيرفته شدگان مي توانند ؛ براي انجام مراحل ثبت نام الكترونيكي از تاريخ 94/10/27 الي 94/11/06 به سيستم جامع مراجعه كرده و اقدام لازم به عمل آورند.

جهت  آشنايي با سامانه و امكانات مركز آموزش هاي الكترونيكي و مطالعه راهنماهاي مصور آموزشي ، لازم است مراحل زیر طی شود :

1-  ورود به سیستم آموزش الكترونيكي و فعال سازی حساب کاربری "مطابق راهنمای شماره 1"

 تذکر 1: با توجه به لزوم داشتن شماره دانشجویی جهت ورود به سیستم، در صورتی که شماره دانشجویی خود را در فرایند ثبت نام الکترونیکی دریافت ننموده اید می‌توانید از کارشناس دانشکده آن را دریافت نمایید.

 تذکر 2: ورود به سیستم آموزش الکترونیکی برای کلیه دانشجویان جدیدالورود نیمسال تحصیلی 2-95-94 که ثبت نام الکترونیکی و حضوری را و نقص پرونده و مشكل شهريه ندارند از روز چهارشنبه مورخ 2 دي ماه میسر می باشد.

 تذکر3: دانشجویانی که از تاریخ ذکر شده قادر به ورود به سیستم آموزش الکترونیکی نمی باشند، مشکل خود را از این طریق اعلام نمایند. 

2-  نصب نرم افزارهای لازم، مطالعه فايل هاي مصور آموزش الكترونيكي "مطابق راهنمای شماره 2"