آرشیو اخبار

شروع دوره تحصيلي دانشجويان جدیدالورود كارشناسي ارشد الكترونيكي(مجازي) نیمسال تحصیلی 1-

شروع دوره تحصيلي دانشجويان جدیدالورود كارشناسي ارشد الكترونيكي(مجازي) نیمسال تحصیلی 1-


ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی ارشد الکترونیکی (مجازی)  نیمسال تحصیلی 1-95-94  به اطلاع می رساند، دوره تحصیلی این گروه از دانشجویان، با برگزاری "دوره آشنایی با تحصیل در دوره های الکترونیکی" آغاز خواهد شد.

جهت شرکت در این دوره لازم است مراحل زیر طی شود :

1-  ورود به سیستم آموزش الكترونيكي و فعال سازی حساب کاربری "مطابق راهنمای شماره 1"

تذکر 1: با توجه به لزوم داشتن شماره دانشجویی جهت ورود به سیستم، در صورتی که شماره دانشجویی خود را در فرایند ثبت نام الکترونیکی دریافت ننموده اید می‌توانید از کارشناس دانشکده آن را دریافت نمایید.

تذکر 2: ورود به سیستم آموزش الکترونیکی برای کلیه دانشجویان جدیدالورود نیمسال تحصیلی 1-95-94 که ثبت نام الکترونیکی و حضوری را تا روز شنبه مورخ 21 شهریورماه انجام داده اند و نقص پرونده و مشكل شهريه ندارند از روز دوشنبه مورخ 23 شهریورماه میسر می باشد.

(زمان فعال سازی اکانت دانشجویانی که شروع ترم تحصیلی آنان از نیمسال دوم سال تحصیلی 1394، می باشد،  متعاقبا در شروع نیمسال تحصیلی 2-95-94 از همین طریق اعلام خواهد شد.)

تذکر3: دانشجویانی که پس از تاریخ ذکر شده(از تاریخ 94/06/21 تا تاریخ 94/06/30)   ، نسبت به تکمیل روند ثبت نام اقدام می نمایند، 72 ساعت پس از ثبت نام می‌توانند وارد سیستم شوند.

تذکر4: دانشجویانی که از روز شنبه مورخ 4 مهرماه قادر به ورود به سیستم آموزش الکترونیکی نمی باشند، مشکل خود را از این طریق اعلام نمایند. 

2-  شرکت در دوره آشنایی با تحصیل در دوره های الکترونیکی "مطابق راهنمای شماره 2"

         این دوره به شکل کاملا مجازی (غیر حضوری) ،برگزار خواهد شد و با توجه به ارائه آموزش های لازم و مفید در خصوص تحصیل به شیوه مجازی ،شرکت فعال کلیه دانشجویان در آن ضروری است.

3- شرکت در کلاس الکترونیکی توجیهی و رفع اشکال

           پس از مشاهده راهنمای مصور آموزش الکترونیکی و نصب نرم افزارهای لازم (مطابق راهنمای شماره 2)، جهت آشنایی و رفع مشکلات احتمالی سیستم آموزش الکترونیکی، از طريق لينك زير مطابق با جدول زمانبندی در جلسه کلاس الکترونیکی ، شركت نماييد.

برای ورود به جلسه کلاس الکترونیکی توجیهی،ضروری است مطابق راهنمای شماره 2 ابتدا وارد پرتال مرکز شده سپس بر روی لینک ورود به کلاس کلیک نمایید. 

جدول زمانبندی و لینک ورود به كلاس الكترونيكي توجيهي