آرشیو اخبار

شروع دوره تحصيلي دانشجويان جديدالورود 1-94-93 كارشناسي ارشد مجازي دانشكده الهيات و معارف اسلامي

شروع دوره تحصيلي دانشجويان جديدالورود 1-94-93 كارشناسي ارشد مجازي دانشكده الهيات و معارف اسلامي


ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی ارشد الکترونیکی (مجازی) ويژه شاغلين سال 1393 دانشكده الهيات و معارف اسلامي به اطلاع می رساند، دوره تحصیلی این گروه از دانشجویان، با برگزاری "دوره آشنایی با تحصیل در دوره های الکترونیکی" آغاز خواهد شد.

جهت شرکت در این دوره لازم است مراحل زیر طی شود :

1-                 ورود به سیستم آموزش الكترونيكي و فعال سازی حساب کاربری "مطابق راهنمای شماره 1"

تذکر 1: با توجه به لزوم داشتن شماره دانشجویی جهت ورود به سیستم، در صورتی که شماره دانشجویی خود را در فرایند ثبت نام الکترونیکی دریافت ننموده اید می توانید از کارشناس دانشکده آن را دریافت نمایید.

تذکر 2: ورود به سیستم آموزش الکترونیکی برای کلیه دانشجویان جدیدالورود که ثبت نام الکترونیکی و حضوری را انجام داده اند و نقص پرونده و مشكل شهريه ندارند از روز يك شنبه مورخ 4 آبان ماه میسر می باشد.

تذکر4: دانشجویانی که پس ازتاریخ اعلام شده ( 4 آبان ماه به بعد)قادر به ورود به سیستم آموزش الکترونیکی نمی باشند، مشکل خود را از این طریق اعلام نمایند. 

2-           شرکت در دوره آشنایی با تحصیل در دوره های الکترونیکی "مطابق راهنمای شماره 2"

         این دوره به شکل کاملا مجازی (غیر حضوری) ،برگزار خواهد شد و با توجه به ارائه آموزش های لازم و مفید در خصوص تحصیل به شیوه مجازی ،شرکت فعال کلیه دانشجویان در آن ضروری است.

          تذکر5: پس از مشاهده راهنمای مصور آموزش الکترونیکی و نصب نرم افزارهای لازم (مطابق راهنمای شماره 2)، جهت آشنایی با محیط کلاس الکترونیکی، از طريق لينك زير در كلاس الكترونيكي توجيهي روز سه شنبه مورخ 6 آبان ماه ساعت 14 ، شركت نماييد.

 

ورود به كلاس الكترونيكي توجيهي

                            تذكر 6: كلاس هاي رسمي دوره نيمسال تحصيلي 1-94-93 دانشكده الهيات و معارف اسلامي از روز شنبه مورخ 10 آبان ماه،(مطابق با  تقويم آموزشي در پرتال مركز) برگزار خواهد شد.