آرشیو اخبار

« بازگشت

شروع دوره تحصیلی دانشجویان جدیدالورود 1-94-93 دوره های کارشناسی ارشد مجازی - پذيرش آزمون ویژه شاغلین

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی ارشد الکترونیکی (مجازی) ويژه شاغلين سال 1393 دانشكده هاي مديريت تهران، روانشناسي و علوم تربيتي، علوم اطلاعات و دانش شناسي، تربيت بدني و علوم ورزشي، پرديس هنرهاي زيبا، محیط زیست به اطلاع می رساند، دسترسي به سيستم آموزش الكترونيكي مطابق زمان اعلام شده در اطلاعیه ذیل امكان پذير مي باشد.

به منظور ورود به سيستم آموزش الكترونيكي و مشاهده راهنماهاي استفاده از سيستم، مراحل زير را طي نماييد:

1-                 ورود به سیستم آموزش الكترونيكي و فعال سازی حساب کاربری "مطابق راهنمای شماره 1"

تذکر 1: با توجه به لزوم داشتن شماره دانشجویی جهت ورود به سیستم، در صورتی که شماره دانشجویی خود را در فرایند ثبت نام الکترونیکی دریافت ننموده اید می توانید در زمان تشکیل پرونده حضوری در محل دانشکده از کارشناس دانشکده آن را دریافت نمایید.

تذکر 2: ورود به سیستم آموزش الکترونیکی برای کلیه دانشجویاني که ثبت نام الکترونیکی و حضوری را انجام داده اند و نقص پرونده و مشكل شهريه ندارند  از روز سه شنبه مورخ 22 مهر ماه میسر می باشد.(ورود دانشجویان دانشکده محیط زیست از روز دوشنبه مورخ 28 مهرماه امکان پذیر می باشد.)

تذکر 3: دانشجویانی که مشخصات آنان در سیستم "جامع آموزش دانشگاه" به طور کامل ثبت شده است امکان ورود به سیستم آموزش الکترونیکی را خواهند داشت.

تذکر4: دانشجویانی که پس ازتاریخ اعلام شده ( 22 مهرماه به بعد)قادر به ورود به سیستم آموزش الکترونیکی نمی باشند، مشکل خود را از این طریق اعلام نمایند. 

 

2-           مطالعه راهنماي مصور آموزش الكترونيكي، نصب نرم افزارهاي لازم و مشاهده آرشيو كلاس الكترونيكي توجيهي "مطابق راهنمای شماره 2"

تذکر5: زمان فعال سازي دروس نيمسال اول تحصيلي و ورود به كلاس هاي الكترونيكي رسمي دوره از طريق اخبار دانشكده(در پرتال مركز) اعلام مي گردد.

تذكر6: زمان شروع نيمسال تحصيلي دانشكده كارآفريني ، حقوق و علوم سياسي تهران از نيمسال دوم سال تحصيلي 94-93 (بهمن ماه) خواهد بود و  زمان شروع دوره تحصيلي دانشكده الهيات و معارف اسلامي متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

                             قابل توجه دانشجویان دانشکده محیط زیست:

تذکر1: با توجه به لزوم داشتن شماره دانشجویی جهت ورود به سیستم، در صورتی که شماره دانشجویی خود را در فرایند ثبت نام الکترونیکی دریافت ننموده اید می توانید در زمان تشکیل پرونده حضوری و يا حضور جهت كارگاه آموزشي در محل دانشکده از کارشناس دانشکده آن را دریافت نمایید. 

تذكر2: كارگاه آموزشی جهت آشنایی با سیستم آموزش الكترونيكي در روز چهارشنبه 30 مهر در محل دانشكده محيط زيست از ساعت 10 الي 12 برگزار خواهد شد و حضور كليه دانشجويان الزامي مي باشد.

تذكر3: به اطلاع دانشجویان جدید الورود دوره مجازی دانشكده محیط زیست می رساند شروع كلاسهای درسی ازتاریخ 1393/08/03 خواهد بود.