آرشیو اخبار

شروع دوره تحصیلی دانشجویان جدیدالورود 1-94-93 دوره های کارشناسی ارشد مجازی پرديس فارابي

شروع دوره تحصیلی دانشجویان جدیدالورود 1-94-93 دوره های کارشناسی ارشد مجازی پرديس فارابي


ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی ارشد الکترونیکی (مجازی)سال 1393 پردیس فارابی به اطلاع می رساند، دوره تحصیلی این گروه از دانشجویان، با برگزاری "دوره آشنایی با تحصیل در دوره های الکترونیکی" آغاز خواهد شد.

جهت شرکت در این دوره لازم است مراحل زیر طی شود :

1-                 ورود به سیستم آموزش الكترونيكي و فعال سازی حساب کاربری "مطابق راهنمای شماره 1"

تذکر 1: با توجه به لزوم داشتن شماره دانشجویی جهت ورود به سیستم، در صورتی که شماره دانشجویی خود را در فرایند ثبت نام الکترونیکی دریافت ننموده اید می توانید از کارشناس دانشکده با شماره هاي 02536166300 – 02536166244 تماس گرفته يا از طريق اعلام مشكلات پورتال رابط فني"كارشناس امور فني-پرديس فارابي" آن را دریافت نمایید.

تذکر 2: ورود به سیستم آموزش الکترونیکی برای کلیه دانشجویان جدیدالورود پرديس فارابي که ثبت نام الکترونیکی و حضوری را انجام داده اند و نقص پرونده و مشكل شهريه ندارند  از روز چهارشنبه مورخ 2 مهر ماه میسر می باشد.

تذکر 3: دانشجویانی که مشخصات آنان در سیستم "جامع آموزش دانشگاه" به طور کامل ثبت شده است امکان ورود به سیستم آموزش الکترونیکی را خواهند داشت.

تذکر4: دانشجویانی که پس ازتاریخ اعلام شده ( 2 مهر ماه به بعد)قادر به ورود به سیستم آموزش الکترونیکی نمی باشند، مشکل خود را از این طریق  به رابط آموزش رشته و گرايش خود اعلام نمایند. 

2-           شرکت در دوره آشنایی با تحصیل در دوره های الکترونیکی "مطابق راهنمای شماره 2"

         این دوره به شکل کاملا مجازی (غیر حضوری) ،برگزار خواهد شد و با توجه به ارائه آموزش های لازم و مفید در خصوص تحصیل به شیوه مجازی ،شرکت فعال کلیه دانشجویان در آن ضروری است در پايان اين دوره آزمون الكترونيكي برگزار خواهد شد كه به دانشجوياني كه بالاترين نمره را كسب نمايند، جوايزي اهدا مي گردد.

          تذکر5: پس از مشاهده راهنمای مصور آموزش الکترونیکی و نصب نرم افزارهای لازم (مطابق راهنمای شماره 2)، جهت آشنایی با محیط کلاس الکترونیکی مطابق جدول زمان بندی زیر در کلاس های توجیهی الکترونیکی شرکت نمایید.

3-                 جدول زمان بندی شرکت در کلاس الکترونیکی توجیهی

4-        شرکت در آزمون آنلاین دوره آشنایی با سیستم آموزش الکترونیکی- آزمون روز سه شنبه مورخ 15 مهرماه در سامانه آموزش الکترونیکی فعال می گردد که نحوه شرکت در آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.