آرشیو اخبار

« بازگشت

برگزاری مجدد کلاس الکترونیکی توجیهی دانشجویان جدیدالورود 1-94-93 دوره های کارشناسی ارشد مجازی

برگزاری مجدد کلاس الکترونیکی توجیهی دانشجویان جدیدالورود 1-94-93 دوره های کارشناسی ارشد مجازی


ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی ارشد الکترونیکی (مجازی)سال 1393 به اطلاع می رساند، دوره تحصیلی این گروه از دانشجویان، با برگزاری "دوره آشنایی با تحصیل در دوره های الکترونیکی" آغاز خواهد شد

بدین وسیله به اطلاع می رساند دانشجویانی که موفق به شرکت در کلاس توجیهی الکترونیکی نشده اند، مطابق جدول زمان بندی زیر می توانند در کلاس روز چهارشنبه مورخ 2 مهرماه شرکت نمایند.

جهت شرکت در این دوره لازم است مراحل زیر طی شود :

1-                 ورود به سیستم آموزش الكترونيكي و فعال سازی حساب کاربری "مطابق راهنمای شماره 1"

تذکر 1: با توجه به لزوم داشتن شماره دانشجویی جهت ورود به سیستم، در صورتی که شماره دانشجویی خود را در فرایند ثبت نام الکترونیکی دریافت ننموده اید می توانید در زمان تشکیل پرونده حضوری در محل دانشکده/ پردیس از کارشناس دانشکده آن را دریافت نمایید.

تذکر 2: ورود به سیستم آموزش الکترونیکی برای کلیه دانشجویان جدیدالورود دانشکده های تهران و پردیس فنی (فومن-کاسپین) که ثبت نام الکترونیکی و حضوری را انجام داده اند از روز دوشنبه مورخ 24 شهریور ماه میسر می باشد.(زمان ورود دانشجویان پردیس فارابی متعاقبا اعلام می گردد)

تذکر 3: دانشجویانی که مشخصات آنان در سیستم جامع آموزش دانشگاه به طور کامل ثبت شده است امکان ورود به سیستم آموزش الکترونیکی را خواهند داشت.

تذکر4: دانشجویانی که پس ازتاریخ اعلام شده ( 24 شهریورماه به بعد)قادر به ورود به سیستم آموزش الکترونیکی نمی باشند، مشکل خود را از این طریق اعلام نمایند. 

2-           شرکت در دوره آشنایی با تحصیل در دوره های الکترونیکی "مطابق راهنمای شماره 2"

         این دوره به شکل کاملا مجازی (غیر حضوری) ،برگزار خواهد شد و با توجه به ارائه آموزش های لازم و مفید در خصوص تحصیل به شیوه مجازی ،شرکت فعال کلیه دانشجویان در آن ضروری است در پايان اين دوره آزمون الكترونيكي برگزار خواهد شد كه به دانشجوياني كه بالاترين نمره را كسب نمايند، جوايزي اهدا مي گردد.

          تذکر5: پس از مشاهده راهنمای مصور آموزش الکترونیکی و نصب نرم افزارهای لازم (مطابق راهنمای شماره 2)، جهت آشنایی با محیط کلاس الکترونیکی مطابق جدول زمان بندی زیر در کلاس های توجیهی الکترونیکی روز چهارشنبه مورخ 2 مهرماه شرکت نمایید.

3-                جدول زمان بندی شرکت در کلاس الکترونیکی توجیهی


4-        شرکت در آزمون آنلاین دوره آشنایی با سیستم آموزش الکترونیکی- آزمون روز سه شنبه مورخ 15 مهرماه در سامانه آموزش الکترونیکی فعال می گردد که نحوه شرکت در آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.